Náš tým

Nadační fond Naděje pro Tebe nemá žádné zaměstnance.

Zakladatelkou nadačního fondu je Květa Saturová , která se v současné době činnosti nadačního fondu věnuje pouze okrajově.

Ředitelkou a koordinátorkou nadačního fondu je Eva Světničková  – stará se o správu webových a FB stránek, psaní článků, administrativu, kontakt s žadateli, vyřizování žádostí o podporu, organizaci chodu nadačního fondu, pomoc s vyhledáváním možných zdrojů podpory našich klientů, organizaci charitativních aukcí.

Nikol Černá  se stará se o organizaci materiálních sbírek, organizaci akcí na podporu nadačního fondu, vyhledává možné zdroje podpory nadačního fondu a také jezdí do motolské nemocnice masírovat maminky nemocných dětí :-).

Pavla Vacková je naše velká podpora, protože jezdí pravidelně do motolské nemocnice dělat maminkám nemocných dětí a také zdravotnímu personálu manikúru a také pedikúru, čehož všichni velmi rádi využívají.

Petra Kutláková  pomáhá s charitativními aukcemi a také s přípravou článků a příspěvků na nadační stránky.

Chcete-li někoho z nich kontaktovat, využijte prosím naši adresu info@nadejeprotebe.cz a do předmětu zprávy napište jméno, komu je zpráva určena. Děkujeme.