Co se děje kolem Naděje pro Tebe?

Dneska nebudeme psát o tom, kolik se pro koho vybralo peněz, ani o tom, kdo další je potřebuje… dokonce ani nechceme primárně nikomu děkovat….a to je co říct, protože děkovat je vždycky komu.

Dnes se s vámi chceme podělit něco, co se daří tak nějak samo a mimoděk.

V záplavě našich aukcí se objevila jedna možná méně nápadná akce, ale o to zajímavější. Jde o kurzy pletení. Pravda, Naděje pro Tebe zde nezískala žádné tisíce, jako třeba v jiných aukcích, ale i přesto máme právě z těchto kurzů obrovskou radost! Zjistili jsme, že je fajn, když se setkáváte, že jste naladěni na podobnou notu nejen tady ve virtuálním světě FB, ale i v reálném životě. A to je víc, než cokoli jiného.

S nápadem uspořádat kurz přišla Veronika Činčerová. Moc se jí líbily na rukou pletené šály od Jitky Písařovicové a navíc se chtěla seznámit s někým z FB skupinky. Jitka ráda souhlasila a kurz byl na světě. Postupně se ho zúčastnila nejen Veronika, ale i Věra Pinkavová, která na něj jela přes půlku republiky. Obě dámy se samozřejmě velmi rychle naučily plést na rukou, to nás vůbec nepřekvapilo. Mile nás spíš překvapily jejich ohlasy na kurz, o které se chceme podělit i s vámi: 

kurz

Veronika:

Aukce přinášejí víc než jen peníze! My s Jitkou jsme toho příkladem 🙂 Někdy si říkám, jestli už mě nemá plné zuby, když si pořád kvůli něčemu píšeme, a to už nejen ohledně pletení. A kurz? Úplně super od příchodu po odchod. Přijdu na kurz s obavou, která ze mě opadává snad po 2 vteřinách, co s Jitkou mluvímA odcházím s příjemným pocitem, že něco nového umím a hlavně že jsem poznala spřízněnou duši. Prostě více podobných akcí.“

Věra:

Myslím si, že tady ve skupince jsme všechny hodně empatické. Ať už ty, které své věci dávají do aukcí, nebo ty, které je draží. Původně jsem se těšila na to, že se naučím něco nového (tím myslím pletení), ale setkání s Jitkou mi dalo hodně i po psychické a duševní stránce. Je to jeden z nejúžasnějších lidí, které jsem měla možnost poznat. Být doktor, tak setkání s Jitkou předepisuji místo antidepresiv.

Jitka:

Již dvě dámy jsem si pustila do soukromí a z obou mám neuvěřitelně super pocit. Naděje pro Tebe má opravdu skvělé členy. Fakt to bylo včera super a to, že paní Věra cestovala přes republiku, také o něčem svědčí. Jsem opravdu ráda, že jsem Veroniku a Věru poznala. Díky nápadu uspořádat kurz, jsem poznala naprosto fantastické osobnosti. Nechci o ně přijít a moc ráda je kdykoli zase uvítám.“

Moc si přejeme, aby Naděje pro Tebe znamenala něco dobrého i v životě našich přátel a příznivců. Budou-li díky Naději vznikat nová přátelství, je to to nejcennější, co vám můžeme nabídnout. 

A na závěr přeci jen jedno poděkování – Jitce Písařovicové, že do celé akce šla, pozvala si k sobě domů tehdy úplně cizí dámy a věnovala jim svůj volný čas. Děkujeme 

PS: Chcete-li se ještě zúčastnit zmíněného kurzu pletení na rukou, máte možnost – 15. 12. 2014 se koná poslední kurz. Rovnou z něj si můžete odnést hotovou šálu a třeba ji věnovat někomu k Vánocům. 

Přihlásit se můžete zde: Kurz pletení na rukou.

Napsat komentář