Naše aukce mají smysl

Dobročinné aukce jsme spustili hlavně na popud našich příznivců. Z jejich častých ohlasů jsme věděli, že by chtěli onkologicky nemocným pomáhat s námi, ale nemohou přispívat finančně. Z toho vzešel nápad uspořádat charitativní aukci na Facebooku. Povedlo se a nezůstalo jen u jedné. 

Dražíme necelé 3 týdny, od té doby jsme vydražili 67 předmětů. Téměř všechny si našly svého nového majiteleVýherci aukcí společně s dárci tak podpořili Naději pro Tebe částkou  22 757,00 Kč a naše aukce stále pokračují.  Děkujeme. 

Sami jsme překvapeni, jak různorodé a pestré naše aukce jsou. Dražíme nejen hračky nebo šperky, ale například i zahradní nábytek, poukaz na masáž či čerstvý domácí chléb. Největším hitem našich aukcí je originální ruční výroba.

Zapojit se do našich aukcí můžete i nyní. Určitě tam najdete třeba pěkný dárek pod stromeček. Stačí přidat se k naší skupině na Facebooku, vybrat si nějaký předmět a začít dražit. 

Stále moc stojíme i o pomoc v podobě darování předmětů do aukce. Postup je skutečně jednoduchý – pošlete nám jeho fotografii a stručný popis. My vše zveřejníme a teprve po připsání peněz na účet nadačního fondu svůj dar odešlete novému majiteli. Můžeme vám samozřejmě uhradit i vynaložené poštovné. Obrovskou výhodou je, že si platbu můžete sami zkontrolovat – náš účet je transparentní a je veden u Fio banky.

Veškeré peníze použijeme výhradně a pouze pro onkologicky nemocné, které podporujeme. O jejich čerpání vás budeme informovat.

Děkujeme všem, kdo nám darovali jakýkoli předmět do aukce. Vaší důvěry si vážíme.

Děkujeme i stále rostoucímu počtu členů naší aukční skupiny. Je to pro nás zavazující. Ze všech sil se proto snažíme, aby se vám nabízené věci líbily, a svou přízeň jste nám zachovali.

Napsat komentář