POZOR – Pozastavujeme sbírku hraček

Všichni, kdo na nás a hlavně na nemocné děti myslíte a chcete jim věnovat nějakou hračku, odložte prosím jejich odesílání do Nadačního fondu Naděje pro Tebe. Sbírku hraček až do odvolání pozastavujeme.

Hračky totiž chodí na domácí adresu Jitky Srnové. Jak víte, Jitku pořád zlobí nemocná ruka, takže jí dá dost práce všechno přetřídit a některé hračky dokonce i vyprat a usušit. Určitě si dovedete představit, že obzvlášť v tomto předvánočním čase to zvládá jen s vypětím sil. A my ostatní v Naději pro Tebe po Jitce ani nemůžeme chtít, aby měli doma o Vánocích zastavěné prostory krabicemi a pytli.

Děkujeme za všechny již zaslané hračky, některé z nich jsme poslali Elišce a další také poputují k novým majitelům. Sbírku hraček určitě zase obnovíme, budeme vás o tom včas informovat. 

V současné době je možné předat hračky do sbírky pro náš nadační fond, která probíhá v Úsobrnu na Blanensku. Chcete-li někomu předat hračky okamžitě, vyberte si zatím prosím jinou neziskovou organizacinemocnici nebo podobné zařízení.

Děkujeme za pochopení a hlavně za vaši stálou podporu!

Napsat komentář