Příběh Denisy

Po delší době máme pro Vás jeden příběh a zároveň prosbu o podporu. Zde je příběh Denisy :

27 letá Denisa se již desátým rokem léčí s rakovinou. Na první onemocnění přišla tak, že jí bolelo levé podpaží a během týdne se jí tam udělala boule velikosti pomeranče. Nejdříve byla umístěna na infekční oddělení, kde proběhla různá vyšetření a poté byla převezena na onkologii.

První transplantace kostní dřeně proběhla v roce 2018. Po transplantaci se zdálo vše na dobré cestě. Nicméně v únoru 2021 byl při kontrole nalezen nádor na mozku a v pánvi. Nádor na mozku byl operativně odstraněn a nádor v pánvi byl zničen pomocí chemoterapie.

Nyní je Denisa hospitalizována na transplantační jednotce v UHKT Praha. Před 19 dny podstoupila druhou transplantaci kostní dřeně a začíná se tzv. přihojovat. Denisa moc ráda chodí do přírody, fotografuje a upravuje fotky. Její notebook jí bohužel dosloužil a tak je jejím velkým přáním notebook nový. Nemá žádné konkrétní přání, jaký notebook by to měl být, jen aby byl velký, měl dobré rozlišení a dobrou paměť. Denisy léčba bude ještě dlouhá a tak by se mohla po dobu léčby zlepšit ve foto úpravách. Přispět na zakoupení notebooku můžete zasláním jakékoliv částky na náš sbírkový účet. Děkujeme.

Číslo účtu : 2500755097 /2010

Variabilní symbol: 1994

A nezapomeňte, že každá koruna pomáhá🙏.