Příběh Martina

Krásné nedělní odpoledne. Opět tu pro vás máme jeden příběh a zároveň prosíme o podporu🙏

39 letý Martin se v roce 2015 rozhodl podnikat. Společně s manželkou koupili katr na pořez dřeva, auto a pracovali od rána do noci. Martin dělal hlavně fyzicky a manželka se snažila vyřizovat telefonáty, řešit faktury a také brousit pilové pásy. Do toho chodila na půl úvazku do práce a část dne se starala o těžce nemocnou maminku a její dům.

Ve volných chvílích (a že jich moc nebylo) jezdili s jejich dvěma boxery na ryby. V roce 2020 manželce lékaři oznámili, že má pravděpodobně velkou dispozici k tomu, aby se jí stalo to, co mamince ( prasklo jí aneurysma). I přes to se jim v roce 2021 narodil nádherný a zdravý syn. Vše bylo zalité sluncem.

Až do prosince roku 2022, kdy Martinovi našli malobuněčný karcinom plic, nevyléčitelné onemocnění s krutou prognózou. Martin nemůže pracovat, jednak je slabý a podstupuje léčbu, ale také je často v nemocnici. Jeho stav se postupně zhoršuje a manželka žije v obavách, že zůstane sama se synkem. Psychicky je to pro celou rodinu naprosto šílené. Velký problém hrají i finance, protože jejich jediný příjem je mateřská. Proto se rodina rozhodla požádat o naši a vaši podporu.

Martinovi můžete pomoci zasláním jakékoliv částky na náš sbírkový účet. Děkujeme.

Číslo účtu: 2500755097 / 2010

Variabilní symbol: 1983