Příběh Miriam

Sedmatřicetiletá maminka Miriam bojuje s rakovinou už rok a půl. Navíc zažívá rozvodové řízení a stará se sama o 20 měsíční dceru.

Lékaři objevili u Miriam karcinom prsu ještě během těhotenství. Léčit se mohla začít až po šestinedělí, kdy jí byl nádor odoperován, a následovala několikaměsíční chemoterapie. Následovala oboustranná mastektomie a zdálo se, že Miriam svůj boj vyhrála.

Přišla ale další rána osudu. Gynekologické komplikace si vyžádaly další operaci, při které lékaři zjistili recidivu nádoru ve formě metastáz lymfatických uzlin hrudníku a podpaží.

Miriam nyní dochází na další chemoterapeutickou léčbu na Onkologii ve FN Plzeň. Jako samoživitelka zůstala bez řádných finančních prostředků. Přesto neztrácí naději a statečně s vážným onemocněním bojuje. Sílu jí dodává hlavně její dcerka, pro kterou se chce uzdravit.

Naději a hlavně pomocnou ruku chceme dát Miriam i my, proto ji připojujeme k naší veřejné sbírce.

Děkujeme vám všem, kdo do toho půjdete s námi.

MIRIAM
Číslo účtu: 25 00 75 50 97 / 2010
Variabilní symbol: 3008

Na Miriam nás upozornila paní Martina Šmuková, předsedkyně správní rady Nadačního fondu Pink Bubble. Ten podporuje onkologicky nemocné náctileté a mladé dospělé pacienty. Miriam proto sami podporovat nemohou a požádali nás o spolupráci.