Jaký byl Zumba marathon pro Naději?

Jedním slovem – PARÁDNÍ!

Vše naplánovali, vymysleli a skvěle zorganizovali Martin a Brigita Hybšovi. Samotná akce proběhla v Litoměřicích 7. prosince 2014. 

Pro Jitku se Štěpánkou se podařilo získat nádherných 14 210 Kč! Děkujeme.

ZUMBA_SEK

Pro vás, kteří jste tam nebyli osobně, přinášíme alespoň kousek té energie a nadšení a to přímo slovy organizátora MartinHybše:

Proč že jsme to dělali? Je to snadné, Zumba mi změnila život, dala mi spoustu štěstí ať již pracovně, nebo soukromně. Díky ní jsme se s Bibi (pozn. Brigita Hybšováseznámili a máme úžasnou rodinu (já z prvního vztahu 2 děti, Bibi 1 a společně 5 měsíční dvojčata). No a tohle je jeden ze způsobů, jak to moje štěstí můžu předat dál.

Není to první akce, každý rok se snažím uspořádat minimálně jednu a na dalších se účastním jako host. ALE, tato akce byla pro mě zlomová. Příběh Štěpánky a Jitky se mě nějak zvláštně dotknul, chytil mě a po tom, co jsme si s Bibi vyměnili několik zpráv s Květou, nebylo co řešit. Dokonce jsme se rozhodli, že se pokusíme udělat ze Zumba marathonu pro Naději pro Tebe předvánoční tradici. 

Okolo celé akce bylo spousta zařizování. Já si vzal na starosti techniku a instruktory, ale Brigit se ujala toho horšího – zapisovala rezervace, sháněla tombolu, komunikovala s okolím. Za to zaslouží velký dík.

Na marathonu kromě mé maličkosti vystoupily také 2 úžasné instruktorky:

Martina Zelinková – člověk s velkým srdcem, se kterým se známe také skrze Zumba charitu, již 4 roky pořádá na Smržovce velký maraton – letos se tam s přispěním sponzorů vybralo přes 82tis!!!  Přitom sama si prožila velice těžké zdravotní období.

Katka Mezerová z Kladna – pro mě obrovské překvapení, neskutečná energie a úžasně milá osoba, která to však taky neměla v životě jednoduché.

Na akci tančilo 55 lidí, kteří celý sál naplnili neskutečnou energií a vydrželi celou dobu „blbnout“ s úsměvem 😀

Celá akce nebyla jen o Zumbě, chtěli jsme také vybrat nějaké peníze pro Jitku a Štěpánku. Část peněz jsme získali z prodeje vstupenek a další část byla z prodeje lístků do tomboly. Těch se prodalo neskutečných 216!  Poslední část tvořily dobrovolné příspěvky do kasičky, kterou jsem nosil 2 týdny před akcí na svoje běžné lekce.

Celkově se povedlo, po odečtení nákladů na pronájem sálu a propagaci, „vydělat“ nádherných 14 210!

Všem, kdo nám pomáhali, patří velký dík. A Květě, Jitce a Štěpánce přejeme spoustu síly a energie – Holky, jste opravdové hvězdy!

Za Naději pro Tebe jela do Litoměřic protáhnout tělo Květa Saturová, večer pak akci komentovala takto:

Vážení přátelé a kamarádi, tak jsem před chvilkou dorazila domů ze Zumba marathonu v Litoměřicích, kde dneska nechali kus sebe strašně fajn lidi, pro maminky co jsou pod Nadějí – Štěpánku Richterovou a Jitku Srnovou. Jsem neskutečně nabitá energií a moc děkuju všem, co se na tomto krásném večeru podíleli. Nemalé díky patří Martinu Hybšovi a Brigitě Hybšové. Jsem šťastná, že jsem vás poznala osobně a děkuji vám, že jste tohle všechno uskutečnili. Děkuji také instruktorkámMartině Zelinkové a Katce Mezerové (jejichž tempo pro  bylo nepochopitelné). Jsem plná dojmů, jedním slovem jsem ŠŤASTNÁ !!!!!  Moc děkuju !!! Za holky!

Bude nám ctí, pokud budeme považovat tuto akci za začátek nádherné tradice. 

Děkujeme a těšíme se napřesrok 😉

ZUMBA

Napsat komentář