Poděkování obci a ZŠ a MŠ Malý Újezd

Na sobotu 29. 11. 2014 letos připadl termín pravidelného Vánočního jarmarku, který již počtvrté pořádala obec Malý Újezd spolu s místní Základní školou a Mateřskou školou.

Letošní ročník byl významný i pro Naději pro Tebe. U školního stánku mohli návštěvníci koupit mimo jiné naše placky či přispět drobným finančním darem. Zároveň se dozvěděli, jaké má Naděje pro Tebe poslání a koho podporuje.  

Celkem se tak podařilo vybrat přes tisíc korun 

(600 Kč – prodej placek a 480 Kč dar pro Jitku na Vánoce).

A co víc, v Mateřské školce se navíc rozhodli, že spolu s dětmi napečou vánoční cukroví pro Jitku a Štěpánku. Celá akce se povedla, a co víme od Jitky a hlavně jejích dětí, cukroví je výtečné 🙂

Jakou radost měli u Srnů (Jitka a její nejmenší dvojčata) z plyšáků, které dostali, i z vynikajícího a krásně nazdobeného cukroví můžete vidět sami na přiložených fotografiích.

Mnohokrát děkujeme dětem i zaměstnancům ZŠ a MŠ Malý Újezd za toto krásné vánoční překvapení. Děkujeme i obci Malý Újezd v čele s hodným panem starostou, že nám umožnili účast na Vánočním jarmarku. A své díky posíláme i naší dobrovolnici Martině Kufové, která Naději pro Tebe ke všem těmto skvělým lidem přivedla.

Za Naději pro Tebe přejeme do Malého Újezdu krásné Vánoce a šťastný nový rok.

Srnky