Příběh Dity

Příběh Dity nám napsala její sestra Petra :

Dita je 44 letá bojovnice, která s rakovinou bojuje celých 9 let. Ditě byla v jejích 35 letech diagnostikována rakovina prsu. Následovala mastektomie levého prsu a chemoterapie. Poté se Dita 2 roky dostávala ze všech těch chemických koktejlů, které dostala do těla. Následně si nechala preventivně odstranit vaječníky a také druhý prs. V roce 2013 proběhla plastická rekonstrukce obou prsou, při které došlo k celkovému kolapsu, k tomu dostala plicní embolii a přidaly se další komplikace, které Dita hrdinsky zvládla.

V roce 2014 přišla další rána – metastáze na plicích. Opět chemoterapie s biologickou léčbou, ozařování, 2 klinické studie. Poslední chemoterapie, která proběhla v lednu 2019, jí zničila bílé krvinky a po čtvrté přišla o vlasy. Aktuálně se k původním metastázím na plicích objevily i metastáze v kostech, játrech, lymfatických uzlinách, mediastinu, prsou a v podpaží. Momentálně Ditu zařadili do tzv. domácí paliativní péče. Lékaři už jí prý nemohou nabídnout žádnou jinou léčbu.

Dita a její rodina ale neztrácejí naději – pátrali a zjistili, že stále existuje naděje na uzdravení a to díky aplikované imunologii, pod vedením imunologa Josepha J. Šmardy RNDr., B.Sc. Tato léčba je založena na základě přírodních suplementů. Rodina zjistila, že pomohly 40 leté ženě, která měla rakovinu ve stejném stadiu jako Dita. Tato informace nás všechny velice „nakopla“ a pozitivně naladila.

Bohužel to má jedno ALE – léčba je vyčíslena na 60 000 až 100 000 Kč měsíčně, nejlépe po dobu dvou let. Tuto léčbu bohužel nehradí pojišťovna. Dita je 8 let v plném invalidním důchodu, který je díky jejímu věku dosti nízký, a proto pro ni není možné tuto léčbu hradit, ani si vzít půjčku.  Proto budeme rádi za jakoukoliv finanční podporu, která pomůže Ditě léčbu uhradit.

Celá Ditina rodina a její nejbližší pevně doufáme v to, že tam kde nepomohla chemie, tam pomůže imunologie!

Ditě můžete pomoci zasláním jakékoliv částky na náš sbírkový účet. Děkujeme.
Číslo účtu: 2500755097 / 2010

Variabilní symbol: 1504