Příběh Matěje

Matějův příběh nám poslala jeho maminka :

Matěj se narodil v roce 2008 a už v té době jsem věděla, že Matýsek dostal do života těžký úkol – bojovat se svojí vrozenou nemocí, neurofibromatozou, která způsobuje tvorbu mnohočetných nádorů na těle i uvnitř. Malému Matějovi se nemoc naplno projevila v jeho 8 letech, kdy už jsme byli bez tatínka, který zemřel na stejnou chorobu v roce 2016.

Tato nemoc obnáší velmi náročnou a neustálou péči a zatím jediným možným řešením jsou operace, které Matýsek musí podstoupit vždy, když se objeví další nádor, který se zvětšuje, prorůstá do okolních tkání a působí další zdravotní potíže. K tomu je potřeba podávat léky na tlumení vedlejších příznaků a silných bolestí, které Matýsek stále má.

Nevíme co bude dál, ale snažíme se užívat každého dne a věříme že se snad stane zázrak a najde se lék. Je to těžký boj a stojí nás to spousty sil, ale stále doufáme, že bude lépe. 

Rodině můžete pomoci zasláním jakékoliv částky na náš sbírkový účet.  Rodina též uvítá materiální pomoc v podobě oblečení ve velikosti 134/140 a bot vel. 33. Děkujeme.
Číslo účtu: 2500755097 / 2010
Variabilní symbol: 1801